Sponsor Bağlantılar


2012 – 2013 Subay Maaşları – Sözleşmeli Astsubay Maaşları Ne Kadar


Sponsor Bağlantı

2012 – 2013 Subay Maaşları – Sözleşmeli Astsubay Maaşları Ne Kadar ? Astsubaylar Kaç Lira Maaş Alıyor Gibisinden bir çok soru gelmekte. Sizlere öncelikle Askerlik ve Polisliğin Sadece Maaş için yapalın bir iş değil vatan savunması olduğu ve özveri gerektirdiğini belirtmek istiyoruz. Bu işi para için istememelisiniz.

Astsubay maaşları ve 2012 – 2013sözleşmeli Astsubay maaşları hakkında bilgi istiyorum. Astsubay olmak istiyorum ve büyük ihtimalle sözleşmeli Astsubay olacağım. Çok vatansever birisiyim ancak annem babam yaşlı olduğu için para kazanmamda gerekiyor. Bu yüzden sözleşmeli Astsubayların ne kadar maaş aldığını öğrenmek istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum. Çünkü bildiğim kadarıyla Astsubaylık mesleğine giriş yaptıktan sonra belirli bir süre meslekten çıkılmıyor. Eğer meslek bırakılırsa belirli bir meblağ para ödeniyor. Bu yüzden ailemi garantiye almak için subay maaşları hakkında bilgi istiyorum.

Cevap: Sayın takipçimiz öncelikle vatani görevinizde size başarılar dileriz. Emin olun Astsubaylık mesleği için size verilecek olan meblağ hem size hem de ailenize yetecektir. 2012 yılı itibariyle Astsubaylar 2300-2400 TL dolaylarında maaş almaktadırlar. Bu paranın da sizi yeterince tatmin edeceği inancındayız. Özel sektörde bu paraları kazanmak gerçekten çok zor. Vatani görevinizde başarılar dileriz. Ailenizin maddi refahını arttırmak adına uzun yıllar Türk Silahlı Kuvvetlerinde yer almanızı dileriz.

Nasıl Buldular: subay maaşları 2013, 2013 subay maaşları, astsubay maaşları 2013, sözleşmeli subay maaşları 2013, 2013 astsubay maaşları, sözleşmeli subay maaşları, subay maaşları, astsubay maaşı 2013, astsubay maaşları ne kadar 2013, sözleşmeli subay maaşı
2012 – 2013 Subay Maaşları – Sözleşmeli Astsubay Maaşları Ne Kadar SerdarHan tarafından 21 Eylül 2012 tarihinde , İş İlanları - Kariyer Fırsatları kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
2012 – 2013 Subay Maaşları – Sözleşmeli Astsubay Maaşları Ne Kadar isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!