Sponsor Bağlantılar


2013 Pegasus Havayolları Personel Hostes Alımı İş Başvurusu


Sponsor Bağlantı

2013 Pegasus Airlines İş Başvurusu Formu

Sabancı Grubu dışındaki Sabancı ailesi üyelerince kurulmuş olan en başarılı holding olan Esas Holding bünyesinde faaliyet gösteren ülkemizin öncü havayolu şirketi Pegasus Havayolları Kadrosunda istihdam edilmek isteyenler için kısa bir bilgi notu hazırlamak istedik. Sizlerde eğer kariyerinizi havacılık alanında yapmak istiyorsanız bu konumuzu okumanızı öneriyoruz. 2013 Pegasus Hostes Alımları ile ilgili olarakta başvuru sonundaki linkimizden başvurularınızı yapabilirsiniz.

pegasus

2013 Pegasus İş Başvurusu Personel Alımları

Türkiye’nin şüphesiz en hızlı büyüme kaydeden havayolu şirketlerinden pegasus ucuz tarifeleri ve sürekli güncellediği kampanyaları ile yolcu sayısını her geçen gün arttırıyor. Buna bağlı olarak personel ihtiyacı artan pegasus yeni eleman alımlarını iş başvuru formu doldurarak şirketin insan kaynakları departmanına ulaşan personelleri çeşitli mülakatlar sonrası kadrosuna dahil ediyor…

Siz de Pegasusta Kariyerinizi Uçurmak İstiyormusunuz

...

Şirketimizin açık pozisyonlarına başvuran adaylarla insan kaynakları ve pozisyonun ilgili yöneticilerinin katıldığı bir ya da iki görüşme yapılır.

Pozisyonun niteliğine göre adaylara kişilik testi ve/veya yabancı dil testi uygulanır, referans araştırması yapılır.

Tüm işe alım süreçlerini olumlu tamamlayan adaylara İnsan Kaynakları Birimi tarafından iş teklifi yapılır.
Pegasus Ailesine hoşgeldiniz. Şimdi sırada?

Pegasus Ailesine yeni katılan bireylerimize oryantasyon eğitimi vererek; şirketimize, işlerine ve çalışma ortamımıza adaptasyonlarını kolaylaştırmaya, buradaki yaşam şartlarını öğretmeye, böylelikle Pegasus Ailesi’nin bir ferdi haline gelmelerine destek olmaya çalışırız.
Sizlere 2013 pegasus eleman alımları, pegasus insan kaynakları, pegasus iş başvuru formu, pegasus iş ilanları hakkında bilgileri sunduk. Başvuru Formu Linki Aşağıdadır.

Pegasus Ailesine Katılmak İçin Tıklayınız

Nasıl Buldular: pegasus hostes alımı, hostes alımı, hosteslik başvurusu 2013, pegasus hostes alımı 2013, hosteslik başvuruları 2013, hostes alımı 2013, 2013 hostes alımları, hostes alımları 2013, hostes alımları, pegasus eleman alımı 2013
2013 Pegasus Havayolları Personel Hostes Alımı İş Başvurusu SerdarHan tarafından 8 Temmuz 2012 tarihinde , İş İlanları - Kariyer Fırsatları kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
2013 Pegasus Havayolları Personel Hostes Alımı İş Başvurusu isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!