Sponsor Bağlantılar


Arkadaşlığın Önemini Anlatan Yazı ve Kompozisyon Örneği Var Mı ?


Sponsor Bağlantı

Arkadaşlığın Önemini Anlatan Yazı ve Kompozisyon Örneği Var Mı ? sorusunun yanıtı için bir arkadaşımızca yazılan kompozisyon örneğini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Arkadaşlık ve arkadaşlık çevresi çok önemlidir. Arkadaşlık bir dal gibidir. Eğer o dalı kırarsak arkadaşlık denen bir şey kalmaz. Eğer o dala sımıkı sarılıp ona karşı hoş görülü ve sır saklayan biri olursak arkadaşlık denilen bağı kazanırız. Arkadaşlık insanlar arasında bir bağdır. Kimisi iyidir, kimisi ie kötüdür. Arkadaş kurmanın yolları basittir. Ama o arkadaşın iyi mi yoksa kötü mü olduğunu anlamak ise zordur. Bunu anlamak için zamana ihtiyaç vardır. Her şey elbet bir gün zamanla anlaşılır. Arkadaşlık seçimi yapmak çok dikkat gerektirir. Çünkü hem iyi hem de kötü arkadaş vardır. Arkadaş dediğin iyi kalpli, sır saklayan,yardımsever ve hoş görülü olmalıdır. Arkadaşlıklar arasında bazen küslükler olabilir. Ama bu sorunlar zamanla çözülür. İyi arkadaş her zaman güvelinirdir. Kötü arkadaş ise tehlikelidir.Arkadaşlık çevresinde hem iyi hem de kötü arkadaş grubu vardır. Kötü arkadaş grubunda içki alkol sigara küfür gibi arkadaşlıklar meydana gelir.

Nasıl Buldular: arkadaşlık kompozisyon örnekleri, arkadaşlığın önemi ile ilgili kompozisyon örnekleri, arkadaşlıkla ilgili kompozisyon örnekleri ödev, arkadaşlık kompozisyon örneği, arkadaşlık ile ilgili kompozisyon, kompozisyon örnekleri arkadaşlık, arkadaşlığın önemi ile ilgili yazı, arkadaşlığın önemi ile ilgili kompozisyon, arkadaşını anlatan yazı, arkadaşlığı anlatan denemeler
Arkadaşlığın Önemini Anlatan Yazı ve Kompozisyon Örneği Var Mı ? SerdarHan tarafından 16 Ekim 2012 tarihinde , Bilgi Dağarcığı kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
Arkadaşlığın Önemini Anlatan Yazı ve Kompozisyon Örneği Var Mı ? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!