Sponsor Bağlantılar


Bursada Ev Ve Arsa Yatırımı Yapılabilecek Yerler


Sponsor Bağlantı
BURSADA EV VE ARSA FİYATLARI_YATIRIMI

Bursada Ev Ve Arsa Yatırımı -konut yatırımı Yapılabilecek Yerler neresi ve Bursa ilinde Arsa ile ev fiyatları ne kadar diye merak eden arkadaşlarımız için konu ile ilgili sizlere bilgi verecek bir paylaşım hazırlamak istedik. Umarım size faydalı olur

BÜTÜN OKLAR İZMİR VE MUDANYA YÖNLERİNE

Türkiye’nin en çok göç alan illerinden biri olan Bursa, İzmir yönüne doğru genişliyor.Bursa’nın gayrimenkul açısından son dönemde yıldızı parlayan bölgeleri olarak Mudanya yolu, Bademli, Hasköy, Balat, Göynüklü ve Aydınpınar gösteriliyor.

Bunun dışında Kestel ve Gürsu ilçeleri Kayapa beldesi ve Yörükali Köyü ise daha çok minimum fiyatlara sürüm oluşturan bölgeler öne çıkıyor. Bursa’nın ticari gayrimenkul açısından ise son dönemde Mudanya ve İstanbul yolunun öne çıktığını ifade eden Bursa Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Ahmet Gür, şunları belirtiyor: “Mudanya yolundaki tarlaların yola bakan tarafta olanlarının dönümü 40 ile 55 bin, yoldan uzak olanların dönümü ise 20 ila 30 bin lira arasında. Buradaki konut imarlı arsaların dönümü 100-150 bin lira, ticari imarlı olan arsaların dönümü ise 500 ila 550 bin liradan işlem görmekte. Bademli’deki konut imarlı arsaların dönümü 100-150 bin liradan, sanayi imarlı arsaların metrekaresi ise 250-300 dolardan satılıyor. Buradaki tarla vasflı arazilerin dönümü, 30-60 bin lira. Hasköy’de yer alan konut imarlı arsaların dönümü, 100 bin liradan başlıyor. Bölgedeki zeytinliklerin dönümü 25 ila 30 bin, kıraç yerlerin dönümü ise 15-20 bin lira.
Balat’ta yer alan imarlı arsaların dönümü 200-250 bin liradan satılmakta. Göynüklü’de ise konut imarlı arsaların dönümü 200 bin liradan, tarlaların dönümü ise 40 bin liradan başlıyor. Aydınpırar bölgesinde imarlı arsaların dönümü 150 bin lira, tarlalaların dönüm fiyatı ise 15 ila 30 bin lira arasında.”

Nasıl Buldular: bursada arsa yatırımı, bursa da yatırım yapılacak yerler, bursada yatırım yapılacak yerler, bursa arsa yatırımı, bursada yatırım yapılacak arsalar, bursa yatırım yerleri, bursa arsa yatırım nereye, bursada 15000 tl ye nereye yatırım yapılır
Bursada Ev Ve Arsa Yatırımı Yapılabilecek Yerler SerdarHan tarafından 4 Mayıs 2011 tarihinde , Emlak-Konut kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
Bursada Ev Ve Arsa Yatırımı Yapılabilecek Yerler isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!