Sponsor Bağlantılar


Facebook Oyunları Bazen Açılmıyor Nasıl Açabilirim Face Oyunlarını ?


Sponsor Bağlantı

Facebook Oyunları Bazen Açılmıyor Nasıl Açabilirim Face Oyunlarını ? 

Facebook Oyun Açılmaması Problemini Nasıl Çözebilirim,Facebookta Oyunlar Açılmıyor Neden sorularının yanıtlarını sizlere vermek istiyoruz.

Soru: Facebook oyunları neden açılmıyor? Uzun zamandan beri facebookta okey gibi oyunlardan oynamaktayım. 2 günden beri facebookoyunlarına giriş yaptığımda gri bir ekranda soru işareti çıkıyor ve oyun bir türlü başlamıyor. Facebook oyunlarıneden açılmıyor hususunda bilgi vermenizi istiyorum. Facebookoyunlarının açılmama sebebini tam olarak söylerseniz çok memnun olurum. Çünkü bilgisayardan çok anlayan birisi değilim.

Cevap: Sayın takipçimiz panik yapacak bir durum söz konusu. Facebook oyunların büyük bir bölümü flash tabanlı olarak çalışmaktadır. Bilgisayarınıza yükle olan flash çökmüş görünüyor. Googleye girip adobe flash player yazıp bu programı yükleyip tekrar kurun. Bilgisayarınızı açıp kapadığınızda artık facebook oyunlarına girebilirsiniz. Yaşamış olduğunuz diğer sorunları yorum yap kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Nasıl Buldular: facebook oyunları açılmıyor, facebook oyun açılmıyor, face oyunları açılmıyor, facebook oyunlar acılmıyor ne yapabilirim, facede nasıl oyun açılır, fece de oyun acıl mıyosa ne yapa bılırım, yeni açılan bir facede nasıl oyun açılır
Facebook Oyunları Bazen Açılmıyor Nasıl Açabilirim Face Oyunlarını ? SerdarHan tarafından 25 Ağustos 2012 tarihinde , Soru-Cevap kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
Facebook Oyunları Bazen Açılmıyor Nasıl Açabilirim Face Oyunlarını ? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!