Sponsor Bağlantılar


Facebookta Fotoğraf Nasıl Silinir,Düzenlenir?


Sponsor Bağlantı

Facebookta Fotoğraf Nasıl Silinir,Düzenlenir?facebook fotoğraf silme

Facebookta en çok merak edilenlerin başında Facebooka eklediğiniz fotoğrafların nasıl silineceği ve nasıl düzenleneceğidir. Bu konuda merak ettiklerinizi konumuzda bulabilirsiniz.

Görüntülemekte olduğunuz fotoğrafınızı, fotoğrafın altında bulunan “Bu Fotoğrafı Sil” bağlantısına tıklayarak silebilirsiniz. Fotoğrafları “Fotoğrafları Düzenle” sekmesinden de silebilirsiniz. Silme seçeneği her küçük resmin altındadır.

Bir albümün tamamını silmek isterseniz, albümü görüntülerken “Fotoğrafları Düzenle” bağlantısına tıklayıp “Sil” sekmesini seçerek silebilirsiniz.

Bir başkasının yükleyip sizi etiketlediği bir fotoğraftaki etiketi kaldırmak için, fotoğrafa gidin ve altta adınızın yanında yer alan “etiketi kaldır” bağlantısına tıklayın. Fotoğrafın profilinizle ilişkisi kesilecektir. Kendiniz yüklemediğiniz birfotoğrafta bir kullanıcıyı etiketlerseniz, etiketi kaldıramayacağınızı veya düzenleyemeyeceğinizi lütfen unutmayın. Bunu yalnızca fotoğrafın sahibi ve etiketlenen kişi yapabilir.

Nasıl Buldular: facebook fotoğraf silme, Facebookta Fotoğraf Silme, facebooktan fotoğraf silme, facebook ta fotoğraf silme, faceden foto silme, facede foto silme, facede fotoğraf silme, facebook da fotoğraf silme, facebook foto silme, facebook resim silme
Facebookta Fotoğraf Nasıl Silinir,Düzenlenir? SerdarHan tarafından 2 Mayıs 2011 tarihinde , Bilgisayar Ve İletişim Teknolojileri kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
Facebookta Fotoğraf Nasıl Silinir,Düzenlenir? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!