Sponsor Bağlantılar


Göz Renkleri Nelerdir? Resimleri


Sponsor Bağlantı

Göz Renkleri Nelerdir? Resimleri – Göz Renklerinin Anlamları

Konumuz İçinde Sizlere Göz Renkleri Nelerdir  - Göz Renklerinin Resimleri Hakkında Bilgi ve Göz Renklerinin Anlamları Nelerdir Sorularının Yanıtlarını sunmak istiyoruz.

Göz Renkleri Nelerdir,Göz Renkleri,Göz ,
Göz Renkleri Ve Anlamları,

Mavi Gözlü Insanlar : Duragan olmayı sevmeyen, enerji dolu, karar verme kabiliyeti olarak pozitif yönde gelismis olan, eli açık, degisimlerin
kendilerini korkutmadigi kisilerdir. Biraz hayalperesttirler. Bu yapilari nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanirlar.
Siyah Gözlü Insanlar :
Olaylar karsisinda çok çabuk heyecanlanan, disiplinli, düzenli kisilerdir. Duygu yüklü olan bu insanlarin, gerek sevgisi,
gerek de kindarligi oldukça çok güçlüdür. Onlar karsilarindaki insanlari daima idare etmek isterler.

Yesil Gözlü Insanlar :Sevdiklerini kirmak istemeyen bir yapilari vardir. Kirici olmamaya çok dikkat ederler, çok asabi yaradilis da olmalarina
ragmen bu böyledir. Bu yüzden hislerine hakim olmayi bilirler.

Gözleri Ela Olanlar : Sezgisel güçleri yüksektir, oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardir. Gururlarina olabildigince çok düskün kisilerdir,
gururlari kirildigi zaman asla ve asla aflari yoktur. Aslinda çok daha yumusak basli, daha anlayisli olmalari gerekmektedir.

Kahverengi Gözlü Insanlar:

Aslinda bu insanlar kendilerini idare ettirmek konusunda isteksizdirler. Bir kötü yönleri de her yerde sirlarini
açiklamalaridir. Dünyaya kapali gözlerle bakarlar adeta, gerçekte hayal kirikliklari yasamamalari realiteleri görme yolunu seçmelerinde yarar vardir.

Açık kahverengi göz: Kahverengin açık tonuna sahip göz rengi.

______________________________

Kahverengi göz: Koyu kahverengi göze göre çok daha az görülen göz rengidir.

_______________________________

Koyu kahverengi göz ya da Kapalı kahverengi göz: Bol pigment içerir ve çaprazlamada her zaman baskın çıkar. Koyu Kahverengi en sık görülen göz rengidir. Siyah olarak tanımlanan gözler aslında tamamen koyu kahverengindedir. Bazı kişilerde melanizm gibi bir şey olabilir.

________________________________

Mavi göz: Bu renk yeni bir mutasyona dayanır. Yaklaşık beş bin yıllık bir genden kaynaklanır. İris melanin az içerdiğinden dolayı gözler mavidir. Bazı maviler çok parlak, hatta parlement mavisi kadar kontrastlı olabilirken bazılarıysa buğulu ve soluk olabilir. Kuzey ülkelerinde çok rastlanır, örneğin İskandinav veya Baltık ülkelerde.

...

________________________________

Yeşil göz: Tıpkı mavi göz gibi az pigment barındırır, zeytin yeşili, zümrüt yeşili, orman yeşili gibi yeşilin tonları bunların karışımı veya desenleri olabilir. Ayrıca Türkiye yeşil gözlü nüfus sıralamasında ikinci sıradadır.

_________________________________

Ela göz:Kehribar ile yeşil veya mavi ile yeşil ya da mavi ile kehribar çaprazlamalarından doğan melezdir. İrisin merkezine doğru renk yeşile veya kehribara döner, dışı mavi veya yeşil olabilir. Hazel olarak da bilinir.

__________________________________

Kehribar göz: Sarı, açık kahverengi, turuncu, altın rengi, gibi sarı tonlarını barındırır. Kırmızı sarı karışımı gibi kahverengin bir tonuna benzer.

__________________________________

Gri göz: Çok ender rastlanır ve çok güzeldir. Yeşilin ya da mavinin mutasyonudur. Gümüşî gri olabildiği gibi hafif yeşil desenleri olabilir. Çok açık mavi gibi gözükebilir

__________________________________

Kırmızı göz: Akşınların göz rengidir. Hiç pigment yoktur, ışığa inanılmaz hassastır ve göz bebekleride kırmızıdır.

__________________________________

Heterokromiya iridis: İnsan ya da çift gözlü canlılarda, iki gözün irislerinin birbirinden farklı renkte olması durumudur.
Bilgi Yuvası

Nasıl Buldular: göz renkleri isimleri, göz renkleri ve isimleri, göz renkleri ve adları, gz renkleri, kehribar göz renginin anlamı, göz renklerinin isimleri, göz renkleri çeşitleri, göz rengi isimleri, göz renkleri, göz renkleri resimli
Göz Renkleri Nelerdir? Resimleri SerdarHan tarafından 9 Ekim 2011 tarihinde , Soru-Cevap kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
Göz Renkleri Nelerdir? Resimleri isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!