Sponsor Bağlantılar


Hamile Kadınların Yememesi Gereken Yiyecekler


Sponsor Bağlantı

Hamile Kadınların Yememesi Gereken Yiyecekler Besinler Gıdalar Hangileridir, Hamileyken yenilmemesi gereken besinler ve bebeğe zararlı yiyecekler nelerdir.İşte bu sorular hamilelik sürecinde anne adaylarının en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Bilgi Yuvası olarak sizlere konu ile ilgili olarak hazırladığımız detaylı bilgi notunu sunmak istiyoruz.

hamilelik,Doğum korkusu,Hamile Resimleri

Sağlıklı bir hamilelik için anne adaylarının dondurulmuş gıdalardan, füme etten, küflü peynirden, hazır çorbalardan ve bulyon tabletlerden uzak durması gerekiyor. Bu besinlerin tüketilmesi; düşük, ölü doğum ve epilepsiye neden olabilir

Anne adaylarının sağlıklı bir hamilelik süreci geçirebilmesi için beslenmelerine dikkat etmeleri gerekiyor. İstanbul Cerrahi Hastanesi’nden Kadın Hastalıkları- Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Dr. Serdar Koç ve diyetisyen Canan Aksoy; hamilelikte tüketilmesi sakıncalı besinlerle ilgili Bebeğim dergisinden Işıl Evrim Akgün’e bilgi verdi. İşte anlattıkları:

FAZLA BALIK YENMEMELİ

ÇAYLARA DİKKAT

Nasıl Buldular: hamile kadın, hamile kadın yemesi gereken şeyler, hamile kadınların yemesi gerekenler, hamilelerin yememesi gerekenler, hamilelerin yemesi gereken besinler, hamle kadının yememesi gereken yiyecekler
Hamile Kadınların Yememesi Gereken Yiyecekler SerdarHan tarafından 11 Ekim 2012 tarihinde , Kadınca Konular kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
Hamile Kadınların Yememesi Gereken Yiyecekler isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!