Sponsor Bağlantılar


Hatice Şendil Kimdir ? Nereli, Boyu Yaşı Kilosu, Hayatı


Sponsor Bağlantı

Hatice Şendil Kimdir ? Nereli, Boyu Yaşı Kilosu, Hayatı ve Doğum tarihi Hakkında Bilgileri sizlere hazırladığımız özet ve kısa bilgi notunda sunmak istiyoruz.

Hatice Şendil Biyografisi ve Resimleri,

Hatice Şendil Kimdir Kısaca Yaşam Öyküsü ve Kariyeri Hakkında Bilgi

Hatice Şendil, 2 Ağustos 1983′de İstabul doğumlu.Annesi Arnavut kökenli İstanbullu, babası Selanik kökenli Antalyalı.Antalya’da büyüdü. Kendisinden küçük iki kızkardeşi daha var.

Hatice Şendil İşletme okudu ve 2 seneye yakın ayla algan’ın da içinde bulundugu önemli hocalardan oyunculuk dersi aldı.Hatice Şendil İnatçı, sıcakkanlı ve olgun…’ olarak tanımlıyor,hayatta tahammül edemediği durumlar ise ’’ Haksızlık, vurdumduymazlık ve sorumsuzluk’.Hatice Şendil, 2001 yılındade Miss Turkey yarışmasında ve MissEurope yarışmasında üçüncü oldu. Yarışmanın ardından diğer rakipleri gibi manken veya sunuculuk yapmak yerine eğitimine devam etti.

Hatice Şendil Resimleri

...

Nasıl Buldular: hatice şendil boyu, hatice şendil boyu ve kilosu, Hatice şendil boy kilo, hatice şendil boyu kilosu, hatice şendil, hatice şendilin boyu, hatice şendilin boyu ve kilosu, hatice şendil kimdir, hatice şendil boy ve kilo, hatice şendil boyu ve kilosu kaç
Hatice Şendil Kimdir ? Nereli, Boyu Yaşı Kilosu, Hayatı SerdarHan tarafından 13 Ekim 2012 tarihinde , Biyografiler kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
Hatice Şendil Kimdir ? Nereli, Boyu Yaşı Kilosu, Hayatı isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!