Sponsor Bağlantılar


İhanet Eden Sevgiliye Veda Mektubu


Sponsor Bağlantı

İhanet Eden Sevgiliye Veda Mektubu

Sizlerde Daha önce hep kendi yazmış olduğum Ayrılık Mektuplarını paylaştım. Bugün ise bir web sitesinde gördüğüm ve kime ait olduğunu bilmediğim ihanet eden sevgiliye yazılmış olan bir mektubu sunmak istiyorum.

İhanet üzerine mektup

ihanet,ihanet resimleri,

Sana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Bütün sözcükler yetersiz.. Hiçbir şey yazmak istemiyorum. Engin denizlerde kulaç attığım, üstüme gökkuşağını kuşandığım bu aşk yalanmış. Şimdi karanlık sularda boğuluyorum. Gökyüzü kurşun gibi ağır. Ne yana dönsem yalan. Gülüşler yalan, vaatler yalan..İnsanlar yalan. Ben seni mi sevdim..Senin gözlerinle mi baktım dünyaya.. senin ellerinle mi çiçek derledim.. sevinçti, aşktı göğsüme bastım. Kocaman bir yalanı seninle mi yaşadım?

Gözlerine baktığım zaman cennet bahçesine geçerdim.. Bir aldatmacaymış, kötü bir rüya.. Kötülüğün bile bir yüzü vardır, bir görünüşü.. ama en beteri buymuş.. bu aldatmaca. Bir masal olsaydın razıydım, bir şiir olsaydın, alır saklardım.Güzel bir yüz kalırdı senden geriye, hoş bir anı.. kimsenin dokunamıyacağı bir tarih. Ama hiçbir şey kalmadı.. Bir yokluğu varsaymışım. Bir HİÇe sarılmışım. Çölde serap bile değilsin. Serabın gizli ışığı vardır. Sen ışığı yutan karanlık.. bir kör kuyu.. Ben kör kuyularda kaynak suyu aramışım.

Nasıl olsa biterdi bu aşk. Ama unutulmaz bir hatıra, gençliğin en güzel anısı olarak kalsaydı.. Sen hiçbir şeyin değerini bilmedin. Kökün çürük, yaprağın kül, meyvan zehirmiş. Ben seni aşkın yerine koymuş aldanmışım. Kabahat sende değil, ben insan tanımamışım.

Sana karşı öfke duymuyorum, kırgın değilim, kızgın değilim.. Çünkü sen zaten yokmuşsun. Asıl kızılacak kişi benim.. Küçücük bir toz tanesini bir mücevher sanmışım. Senin ihanetin bana koymadı..Beni kahreden, beni yokeden, beni bin pişman eden tek şey.. bir aşk yaratmış tek başına yaşamışım. Sen zaten yokmuşsun ki.. senin neyine yanayım?

Nasıl Buldular: ihanet eden sevgiliye mektup, ihanet eden sevgiliye son mektup, sevgiliye veda mektubu, ihanet eden sevgiliye, ihanet eden sevgiliye şiir, ihanet eden sevgiliye yazılmış, ihanet eden erkeğe mektup, ihanete cevap ayrılık mektubu
İhanet Eden Sevgiliye Veda Mektubu SerdarHan tarafından 29 Eylül 2011 tarihinde , Alıntı Yazılar kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
İhanet Eden Sevgiliye Veda Mektubu isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!