Sponsor Bağlantılar


Karın Bölgesi Yağlarının Alınması İşlemi


Sponsor Bağlantı

Karın Bölgesi Yağlarının Alınması İşlemi özellikle kilo problemi olan hanımların yaz mevsimi gelmeden en çok merak ettiğin konuların başında gelmektedir. Bu işlem dikkatli bir şekilde ve işinin Uzmanı bir Hekim tarafından yapılması gereken bir işlemdir öncelikle bunu belirtmemiz lazım.

Karındaki yağların alınması çok nazik bir işlemdir. Buna çirkin, biçimsiz bir göbeğin düzeltilmesi işi de dahil olabilir. Bazı kadın­lar hamileliğin, ya da çok kilo kaybetmenin neden olduğu çatlak izleri yüzünden oldukça üzülürler. Bunlar da temelde aynı olan bir işlemle ortadan kaldırılır. Yalnız, bu ameliyat daha kısa sürer. Karın küçültme işlemi yüz germe tekniğine uygun şekilde yapılır. Ancak, bu sırada sıra öbürünün tersidir. Bu ameliyatla fazla yağlar, deriler kesilip alınır, kaslar toparlanır. Kesik karnın alt kısmın­dan açılır, uçları kalçaların üzerinde yukarıya doğru bir kıvnm yapar. Kalçaların üzerindeki yara izlerinin rengi zamanla açılırsa da ender olarak tamamiyle kaybolur.
Ameliyat süresi: 2-3 saat.
Hastanede yatma: Çatlak izleri için 3, daha ge­niş ameliyat için 8 gün.
İyileşme: 3-4 hafta.
Sonradan bakım: Orta de­recede
Etkili olduğu süre: 5-10 yıl

Nasıl Buldular: karın yağları nasıl alınır, karındaki yağlar ameliyaqtla alınması, karın bölgesindeki yağlar nasıl ameliyatla alınırmı, karın bölgesindeki yağları nasıl alınır, Karın yağlarının alınması
Karın Bölgesi Yağlarının Alınması İşlemi SerdarHan tarafından 10 Mayıs 2011 tarihinde , Bakım ve Güzellik kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
Karın Bölgesi Yağlarının Alınması İşlemi isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!