Sponsor Bağlantılar


Opel Mokka İncelemesi ve Yorumları


Sponsor Bağlantı

SUV Serisi OPEL MOKKA Hakkında Bilgiler

Ülkemizde En Çok Satılan İthal Otomobiller Arasında İlk Sıralarda Yer Alan Opel Firmasının Kompakt SUV Serisindeki Yeni Modeli Olan Opel Mokka hakkında Kısa bir tanıtım Yazısı Sunmak İstedik. Satışlarına 2012 Yılı Son Çeyreğinde Başlanacak Olan Bu Modelle İlgili Olarak Sözlerde Görüşlerinizi Bizlere İletebilirsiniz.

Opel Mokka,Opel Mokka Resimleri
Ünlü Alman otomobil üreticisi opel, Alman malı ilk kompakt SUV modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Öncü teknolojiler ile sınıfının en güçlü temsilcilerinden olacağı belirtilen Mokka isimli otomobil Mart ayında Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilenecek, Avrupa satışlarına yıl sonunda başlanılacak.

Bu segmentte SUV piyasaya süren ilk Alman otomobil üreticisi olacağı belirtilen Opel firması, Eye ön kamera sistemini temel alan sürücü yardım teknolojisi ile birlikte gelecek. Bu teknoloji aracın şeritten ayrılmasını sağlayacakken, trafik işareti tanıma ve ayrıca arka kamera fonksiyonlarıyla birlikte gelecek.

4280 milimetre uzunluğundaki bir tasarımı ele alan alan otomobilin beş kişilik olduğu belirtilirken, önden veya dört tekerlekten çekiş seçeneği ile birlikte gelecek. Üç farklı motor seçeneğini barındıracak olan otomobilin 115 beygirlik 1.6 litrelik doğal emişli motor, turbo beslemeli 140 beygirlik 1.4 litre motor ve 130 beygirlik 1.7 litre turbo beslemeli bir dizel motor ile birlikte geliyor.

Hem 1,4 litrelik benzinli motor, hem de dizel motor altı vitesli mekanik ya da altı vitesli otomatik şanzıman ile donatılabiliyor. Mekanik şanzımanlar yakıt tasarrufu sağlayan durdurma-çalıştırma sistemine sahip olarak karşımıza çıkıyor.

Nasıl Buldular: OPEL MOKKA YORUMLARI, mokka fiyat, opel mokka yorumlar, mokka fiyatı, mokka yorum, opel mokka arazi şartları, opel mokka yorum
Opel Mokka İncelemesi ve Yorumları SerdarHan tarafından 14 Ocak 2012 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
Opel Mokka İncelemesi ve Yorumları isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!