Sponsor Bağlantılar


Pamuk Üzerinde Fasulye Nasıl Yetiştirilir ?


Sponsor Bağlantı

Fasulye Pamukta Nasıl Yetiştirilir konusu hep merak edilmiştir. Okul yıllarında bize verilen bu ödev ile ilgili kısa bilgi vermek istiyoruz sizleri.

ortaokul, lise zamanlarında biyoloji dersinde verilen ödevlerden biridir. pamuğun içine fasulye konulup, ıslatılarak karanlık bir ortama bırakılır. gün aşırı pamuk kontrol edilir ve kurumaması için sulanır. bu işlem sırasında pamuk açılmaz ve fasulyenin hava almaması istenir. böyle devam edilirse 2-3 güne kalmaz kökler filiz verir. köklerin uçları yaprak açacak kadar büyüdüğünde bunlar çıkarılıp toprağa ekilir.

Pamuk Üzerinde Fasulye Nasıl Yetiştirilir ? Hakkında özet ve kısa Bilgileri sizlere sunduk umarım yararlı olmuştur.

Nasıl Buldular: pamukta fasülye nasil yetistirilir, pamukta fasulye kaç günde yetişir, fasulye pamukta nasıl çimlenir, fasulyeyi pamuğa nasıl ekilir, pamuk içinde fasulye nasıl yetiştirilir, pamuktan fasulye NASIL YETİŞİR, pamukta fasulye yetiştirmenin püf noktaları, amukta yetistirilen fasulye kac gunde buyur, fasulye pamukta nasıl yetiştirilir, fasulye kaç günde çimlenir
Pamuk Üzerinde Fasulye Nasıl Yetiştirilir ? SerdarHan tarafından 30 Eylül 2012 tarihinde , Bilgi Sözlük kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
Pamuk Üzerinde Fasulye Nasıl Yetiştirilir ? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
1 response to “Pamuk Üzerinde Fasulye Nasıl Yetiştirilir ?”
  1. idil yumusak diyor ki:

    cok tesekkur edrız yardmcı oldu

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!