Sponsor Bağlantılar


Polis Olma Yaşı 2014 Polislik Yaş Sınırı Ne Oldu


Sponsor Bağlantı

Polis Olma Yaşı 2014 – 2015 Polislik Yaş Sınırı

İdealindeki meslek polislik olanlar için PMYO Yaş Sınırı Şartı ve POMEM Girişindeki Yaş şartı ve sınırı ne oldu sorusunun yanıtını vermek istiyoruz. Polis Olma Yaş Sınırı Hakkında Kafanıza takılan soruların yanıtlarını bu kısa paylaşımımız da bulacaksınız.

polis,polis resimleri,

Polis Olma Yaşı Polislik Yaş Sınırı Polislikte Yaş Sınırı Polis Meslek Eğitim Merkezleri Giriş Yönetmeliğinde erkek ve kadın adaylarda yaş sınırı değiştirildi.
Polis Meslek Eğitim Merkezleri Giriş Yönetmeliğinde yapılan değişiklik, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Buna göre, daha önce askerliğini yapmamış erkekler ile kadın adaylar için 27 olan yaş sınırı 28‘e, askerlik hizmetini yapmış erkek adaylar için 29 olan yaş sınırı ise 30‘a çıkarıldı.

PMYO Okumak isteyenler için ise askerlik yapmamış erkek adaylar ve bayan PMYO Adayları için 24 Yaş Askerliğini yapmış erkek adaylar için ise 26 dır.

Bilgi Yuvası

Nasıl Buldular: polislikte yaş sınırı, polislik yas siniri, polis olma yaşı, 2013 pmyo yaş sınırı, polis olmak için yaş sınırı, polis yaş sınırı, polıs olma yaş sınırı, polis olma yaşı kaç, polislik için yaş sınırı, Polislik yaşı
Polis Olma Yaşı 2014 Polislik Yaş Sınırı Ne Oldu SerdarHan tarafından 13 Haziran 2012 tarihinde , Türk Polisi kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
Polis Olma Yaşı 2014 Polislik Yaş Sınırı Ne Oldu isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
3 responses to “Polis Olma Yaşı 2014 Polislik Yaş Sınırı Ne Oldu”
  1. [...] Polis olmak için ne mezunu olmalı, hangi okulları bitirirsek polis olabiliriz sorusunu sizlere kısaca açıklamak istiyoruz. Polis olmak için önünüzde iki seçenek bulunmakta. [...]

  2. sevgi bahar diyor ki:

    ben 1 şubat 87 dogumluyum seneye giremiyormuyum

  3. SerdarHan diyor ki:

    POMEM için mi PMYO için mi. Öncelikle bu sorunun yanıtını verelim ne mezunusunuz.

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!