Sponsor Bağlantılar


Rüyada Eşinin Aldattığını Görmek Tabiri Yorumu Ne Anlama Gelir ?


Sponsor Bağlantı

Rüyada Eşinin Aldattığını Görmek Tabiri Yorumu Ne Anlama Gelir ? Rüyada Eşini Aldatmak Açıklaması Nedir Tabirini Sizlere detaylı bir biçimde sunmak istiyoruz.

Eğer rüyanızda eşinizi, nişanlınızı veya herhangi önemli birini aldattığınızı görmek, aldatmak, aldatırken görmek veya buna benzer ieçriklerde rüya görmek bir konuda suçluluk duyduğunuzu işaret eder. Bazı yorumcular buna bir konuda ihanetinizi de işaret ettiğini eklerler. Rüyada eişimi aldattım diyenlerin güven duyguları sarsılır. Ayrıca karşılığını göremeyecekleri konularla uğraşmak durumunda kalırlar. RÜyada eşi aldatmak cinsel yönden bir istek yoğunluğunu ve açlığını da işaret edebilir. Bazen evlenme tarihi yaklaşmış kişilerde de buna benzer rüyalar görülebilir.

Eğer rüyada siz değilde eşinizin veya paertneriizn sizi aldattığını görmüşseniz bu terkedilme korkusuna işaret eder. Bazen ilişkinize olan ilgi ve alakanın kaybolmaısna işaret ettiği de olur.

Herhangi bir oyun içerisinde başkasını aldattığınızı görmek ise kendinize karşı dürüst davranmadığınızın

Rüya Tabirlerimizi site içi arama yaparak ta takip edebilirsiniz.

Nasıl Buldular: rüyada eşinin aldattığını görmek, rüyada karısının aldattığını görmek, rüyada eşinin aldattığını görmek ne anlama gelir, rüyada kocasının aldattığını görmek, rüyada eşin aldatması, ruyada esin aldattigini gormek, rüyada karısının kendini aldattigini görmek, ruyada kocanin aldattigini gormek, rüya tabirleri eşinin kendini aldattığını görmek, ruyadakarisinin
Rüyada Eşinin Aldattığını Görmek Tabiri Yorumu Ne Anlama Gelir ? SerdarHan tarafından 5 Temmuz 2012 tarihinde , Rüya Tabirleri kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
Rüyada Eşinin Aldattığını Görmek Tabiri Yorumu Ne Anlama Gelir ? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!